Į ką atkreipiate dėmesį rinkdamiesi nuotraukų foną kaip savo fotografijos studijos įrangos dalį.

Tai ne tik spalva; yra keletas kitų dalykų, į kuriuos reikia pagalvoti prieš pasineriant į galvą ir sukuriant tobulą studijos foną. Kokius pasirinkimus turite? Fotostudija Vilniuje

Ar galima pasirinkti spalvą?
Medžiaga, iš kurios jis pagamintas?
Jums reikalingas dydis?
Kokia jūsų tema?
Ar skaitmeniniai fonai yra geresnis sprendimas?
Gal transportuoti?
Straipsnyje „Fotografijos studija Equipment Essentials“ pakalbėsime apie kiekvieną iš jų.
Kokią spalvą renkatės savo nuotraukų fonui?

Svarstant, koks nuotraukų fonas yra geriausias, galite rinktis iš daugybės spalvų, o kad būtų dar sudėtingiau, yra vienspalviai studijos fonai, taip pat niūrūs, dviejų ar trijų spalvų fonai.

Mano patirtis rodo, kad vienos spalvos vienspalviai fonai yra geresni makrofotografavimui arba gaminių fotografijai, išskyrus baltą ir juodą, kurios taip pat puikiai tinka portretams, ir aš asmeniškai manau, kad jie turėtų būti kiekvieno fotografo studijos įrangos dalis.

Šiurkščios nuotraukos puikiai tinka portretams kurti ir fotografuoti.

Iš kokios medžiagos gaminami studijos fonai?

Čia yra du pagrindiniai pasirinkimai:

Popierinis nuotraukų fonas

Tai galite nusipirkti įvairių dydžių lakštais arba galite nusipirkti masyvius ritinius.

Medžiaginiai nuotraukų fonai

Čia galima rinktis iš įvairių medžiagų, nuo sunkių iki lengvų arba nuo storų iki plonų, net permatomų. Jie dažniausiai būna dideliais ritiniais arba iškylančiais.

Kokio dydžio nuotraukų fono jums reikia?

Tai tikrai priklauso nuo jūsų dalyko dydžio? Jei jūsų objektas yra gėlė, gali tikti mažas popieriaus lapas. Bet jei tai šeimos portretas, tikriausiai geriau tiks didesnis susuktas nuotraukos fonas.

Ar skaitmeniniai fonai yra geresnis sprendimas?

Į šį klausimą galite atsakyti tik jūs.

Tačiau pagalvokite apie tai, jei turėjote tik VIENĄ didelį balto popieriaus ritinį arba netgi naudojote baltą patalynę kaip pagrindinį nuotraukų foną, galite nusipirkti skaitmeninių fonų paketą ir įdėti vieną į savo nuotraukas redaguodami po proceso.

Tai taip pat atskleidžia keletą gerų dalykų. Ši parinktis yra pigesnė, jei pradėsite kurti savo fotografijos studijos įrangą, taip pat suteikia galimybę išbandyti daugybę skirtingų nuotraukų fonų, kad pamatytumėte, kokio stiliaus norite įsigyti, kai jūs arba jūsų studija galite tai sau leisti.

Gal transportuoti?

Ar vežatės savo fotografijos studijos įrangą į kelią?

Aš labai smagiai leidžiu laiką ir iš to uždirbu daug pinigų, tačiau, neskaitant skaitmeninių fonų sprendimo, dauguma nuotraukų fonų yra dideli ir nepatogūs.

Puikus sprendimas, kurį naudoju, yra turėti didelį iššokantį foną su daugiau medžiagos priekyje, ant kurio galėtų stovėti žmonės ir augintiniai.

Jis telpa į apvalų plokščią krepšį, užsegamą užtrauktuku, kad jį būtų galima gabenti, ir atsiremia į sieną, arba yra laikomas fotografijos apšvietimo rinkinių blykstės stovo.

Taigi jūs turite tai. Kai kurie aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis nuotraukų foną kaip savo fotografijos studijos įrangos dalį.