3 najlepsze wskazówki, jak przestać uszkadzać okulary

Nosz okulary dzień po dniu? Wtedy, w tym momencie, są szanse, że poczujesz, że skutecznie je rozrywasz i łamiesz. okulary korekcyjne damskie Wiele osób niezręcznie używa okularów i zgłasza poważne problemy, które mogą zaszkodzić życiu rozpiętość okularów i ich ogniskowych. Dziś przedstawiamy trzy proste wskazówki, które pomogą Ci utrzymać okulary w bezpieczniejszym i lepszym stanie. Postępowanie zgodnie z tymi wskazówkami nie tylko zmniejszy wydatki na tworzenie nowych okularów, ale pomoże Ci zmniejszyć okulary na starym biegu.

Wskazówka 1: Trzymaj okulary obiema rękami

My jako całość mamy negatywną skłonność do zdejmowania okularów tylko jedną ręką. okulary kocie oczy Niezależnie od tego, czy podczas jazdy samochodem, spacerując, czy po prostu podczas codziennych czynności, winę za tę kwestię ponosimy wszyscy. W każdym razie to, co robimy z samego poczucia spowolnienia, kiedy dotykamy naszych oprawek, może im zaszkodzić. Trzymaj okulary w sposób ciągły dwiema rękami. Noś je obiema rękami i zdejmij też obiema rękami. Zapewnia to równowagę okularom i nie szkodzi im podczas regularnego zdejmowania i zakładania okularów.

Wskazówka 2: nigdy nie zostawiaj okularów bez futerałów

Właściwie jak perła pozostaje zapewniona przez skorupę, wszelkie okulary pozostają zabezpieczone w wyjątkowo zaplanowanym etui na okulary. Oznacza to, że powinieneś trzymać okulary w oryginalnym opakowaniu. Zmniejszy to ryzyko uszkodzenia okularów, a ponadto zmniejszy prawdopodobieństwo, że mogą zbierać pozostałości.

Wskazówka 3: Zawsze wycieraj materiałem z mikrofibry

Regularnie używamy wykończenia naszych koszulek lub T-shirtów do wycierania okularów i to była jedna z wielu rzeczy, które szkodzą naszym okularom. Punkty ogniskowe ulegają uszkodzeniu z powodu gromadzenia się pozostałości i pamiętając, że staramy się je wycierać, gdy jest jeszcze suche. Nieprzyjemne krawędzie cząstek pozostałości uszkadzają górną warstwę punktów ogniskowych i powodują problemy, na przykład uszkodzone punkty ogniskowe okularów. Najmądrzejszą opcją jest trzymanie okularów pod bieżącą wodą i mycie. Następnie użyj tkaniny z mikrofibry, aby ją odparować i wytrzyj do czysta. Materiał z mikrofibry gwarantuje brak śladów czyszczenia i śladów po wodzie. Dodatkowo wytrzyj obudowę i pomóż w utrzymaniu jej w czystości i lepszej jakości przez dłuższy czas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *