Jei esate interjero dizaino specialybė, domitės interjero dizainu arba ieškote gero interjero dizainerio, turėtumėte žinoti apie kai kuriuos Buto interjeras geriausius dizainerius pasaulyje. Tai Ronas Dayanas, Candice Olson, Davidas Bromstadas ir Vernas Yipas.

Ron Dayan, Piccadilly Designs įkūrėjas, užsitarnavo slapyvardį „Interjero dizaineris turtingiesiems ir garsiesiems“. Iš pradžių jis studijavo ir tyrinėjo garsius pastatus Europoje, kurioje gimė. Dar jaunystėje jį žavėjo architektūra ir interjero dizainas. Jis baigė aukštos reputacijos Londono universitetą – Šiaurės Londono politechnikumą. Tačiau 1979 m. jis persikėlė į Los Andželą ir įstojo į Woodbury universitetą.

Jungtinėse Amerikos Namų interjeras Valstijose Ronas Dayanas nudžiugino daugybę įžymybių, tokių kaip Kareemas Abdulas-Jabbaras, Louisas Gossetas jaunesnysis, Johnas Couchas, Smokey Robinson, Barry Gibbas, Duffas McKagenas ir Bruce’as Vilanchas. Kai kurie jo klientai jam netgi suteikė slapyvardį „Šerlokas Holmsas iš interjero dizainerių“ dėl talento skaityti jų mintis ir rinkti tinkamas nuostatas. Ronas Dayanas mėgsta šį slapyvardį ir yra pasakęs: „Aš iš tikrųjų naudoju Holmso aptikimo metodus savo projektavimo procese, kad išsiaiškinčiau, ko klientas norėtų būti apsuptas ir ko jam reikia dabar ir po daugelio metų. Aš dažnai tai darau net neužduodamas klientui jokių klausimų, tiesiog stebėdamas, klausydamas ir derėdamasis su jo signalais.

Candice Olson yra HGTV dizaino žvaigždės teisėja ir HGTV laidos Candice pasakoja viską vedėja. Ji yra viena geriausių interjero dizainerių tiek JAV, tiek Kanadoje. Candice Olson baigė Interjero dizaino mokyklą Ryersono universitete Toronte ir sulaukė apdovanojimų bei žiniasklaidos dėmesio prieš atsiimdama į televiziją. Ji taip pat rašo į kas dvi savaites laikraščio skiltį, kuri išleidžiama daugiau nei 400 JAV laikraščių. Be to, ji pasirodė laidose „Today Show“, „Oprah Winfrey Show“ ir „Live with Regis and Kelly“.

Ši užimta dizainerė netgi išleido savo namų dekoro gaminių kolekciją, pavyzdžiui, minkštus baldus, tapetus, patalynę, audinius, šviestuvus ir daug daugiau. Savo firminį stilių ji apibūdina kaip „tradicinės formos, masto ir proporcijų sintezę su švariu, raiškiu, supaprastintu šiuolaikinio dizaino grožiu“.

Davidas Bromstadas, vienas geriausių interjero dizainerių, buvo pirmojo „HGTV Design Star“ sezono nugalėtojas, o dabar yra „Color Splash“ vedėjas. Jis lankė Ringlingo meno ir dizaino mokyklą Sarasotoje. Jis tapo žinomas dėl savo nestandartinio mąstymo ir begalinės energijos. Šis aistringas ir novatoriškas dizaineris taip pat sukūrė meno kūrinius ir baldus pagal užsakymą.

Jis išskirtinis dėl savo gebėjimo derinti ryškias spalvas su praktiškumu. Pasak jo, jis „sumaišo stilius, kuriuose yra realizmo ir fantazijos“. Jis taip pat dalyvauja laidoje HGTV, kurioje 18 ratų motociklu keliauja po Ameriką, kad nustebintų gerbėjus ryškiu ir unikaliu kambarių dizainu.

Vern Yip, Vern Yip Designs įkūrėjas, yra HGTV Design Star teisėjas ir kasmetinių HGTV Urban Oasis namų dizaineris. Jis gavo apdovanojimus ir nacionalinį pripažinimą už tai, kad yra vienas geriausių dizainerių, galinčių pakeisti restoranus ir namus tiek per televiziją, tiek savarankiškai. Tarp šių apdovanojimų yra 2003 m. „Distinguished Southerner“ apdovanojimas iš žurnalo „Southern Living“, 1999 m. geriausias naujas restoranas „Fusebox“ restoranui Atlantoje, 2000 metų pietryčių dizaineris ir 1999 m. geriausias naujas naktinis klubas „DeuxPlex“ bistro ir naktinio klubo Atlantoje.

Jis taip pat buvo pristatytas keliuose leidiniuose, tokiuose kaip „The New York Times“, „USA Today“ ir „Entertainment Weekly“. Šis daug pasiekęs interjero dizaineris taip pat pasirodė labai populiariose televizijos laidose, tokiose kaip „Live With Regis and Kelly“, „The Early Show“, CNN ir šiandien. Jis yra įgijęs architektūros ir mokslo magistro laipsnį Džordžijos technologijos institute ir ekonomikos bakalauro laipsnį Virdžinijos universitete. Jo unikalų stilių galima apibūdinti kaip eklektišką su įtaka iš kelionių į Aziją, Lotynų Ameriką ir Europą.