Selülit ve çatlaklar, derinin altında yağ hücrelerinin ve toksinlerin birikmesinden kaynaklanır. Tüm bunlar kötü beslenme, alkol ve insanların selülit jeli tükettiği diğer toksinlerin bir sonucudur. Cildin yaşlandıkça elastikiyetini kaybettiği bilinen bir gerçektir. Toksinler ve yağ hücreleri, cildimizin altında biriken ve hepimizin çok korktuğu korkunç görünüme neden olan selülite yardımcı olur. Cildimiz genellikle kuru ve hasarlıdır, bu nedenle ek neme, artan kan akışına ve takviyeye ihtiyaç duyar. Etkilenen tüm bölgelere nemi artırarak selülit görünümü ortadan kaldırılabilir. Elbette bazı kadınlar selülitlerini azaltmak için estetik cerrahi kullanmayı tercih ediyor.

Dünyanın her yerindeki insanlar, bu yaygın sorunla mücadelede inanılmaz derecede etkili olan tüm yeni selülit önleyici kremlerin ortaya çıkmasıyla şaşkına döndü. İnsanlar artık sağlıklı görünen bir cildin keyfini çıkarıyor ve şimdi ve ömür boyu imajları hakkında çok daha iyi hissediyorlar.

Kremler bir yere kadar etkilidir ancak selülit kremleri selülit jelleri kadar etkili ve hızlı etki göstermezler. Birçok kadın, jelleri bir kez kullandıktan sonra sonuçlarının inanılmaz olduğunu bildirdi. Birçoğu, uyluklarının aslında bir veya iki inç kaybettiğini bildiriyor. Selülit önleyici jeller sadece yağ hücrelerini azaltmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda ciltte elastikiyetin yeniden oluşmasına yardımcı oldukları da kanıtlanmıştır.

Yine de bir krem kullanmayı düşünüyorsanız ve yine de iyi sonuçlar alıyorsanız, antioksidanlar, antiinflamatuar maddeler içeren bir selülit önleyici kremin büyük ölçüde yardımcı olabileceği önerilir. Bahsettiğimiz gibi, bir selülit önleyici jel kesinlikle en iyisidir ve diğer birçok uzmanla birlikte biz de jeli her şeye tercih etmenizi öneririz.

Selülit jellerinin, piyasada bulunan diğer ürünlere kıyasla selüliti son derece hızlı bir oranda azalttığı bulunmuştur. Vücutla reaksiyona girip istenmeyen yan etkiler yaratabilecek zararlı kimyasallar içermezler. Ekonomiktirler ve bu ürünlerin birçoğu para iade garantisi ile gelir, çünkü üreticiler ürünlerine bu kadar güvenirler.

Jeller, cilde emilen aktif bileşenler ve besinler içerir. Bu da cildinizi çok daha pürüzsüz, sıkı ve sağlıklı hale getirir. Çok çeşitli kremleri, jelleri ve diğer sözde selülit tedavilerini test ettik. Çok yanlış anlaşılan selülit konusunu daha iyi anlamak için aşağıdaki kaynak siteyi ziyaret etmenizi öneririz. Birçok büyük üniversite tarafından şaşırtıcı sonuçlarla test edildiğinden, sizin için önerdiğimiz selülit jelimiz de var. Ayrıca tüm ziyaretçilerimiz için ücretsiz bir deneme sürümü edinmeyi başardık. Size görmek için sabırsızlanıyoruz.